Bolu Evden Eve Nakliyat | Bolu MİROĞLU Nakliyat

BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT

Bolu Evden Eve Nakliyat

Bolu Evden Eve Nakliyat firması olan Miroğlu Nakliyat siz Değerli müşterilerimizin bizi tercihleri üzerine Bolu halkına her daim öncü ve güven niteliklerine sahip bir firma olduğumuzu bilmek bizi her geçen gün biraz daha gururlandırıyor.

Siz saygın müşterilerimize verdiğimiz hizmet kapsamındaki faaliyetlerimizi zaman ilerledikçe daha da kapsamlı ve geniş bir müşteri kitlesine sahip olmak adına gereken tüm çabaları göstermek temennimizdir. MİROĞLU NAKLİYAT olarak Bolu Şehir İçi Taşımalar da tüm saygın müşterilerimize sezon başı ve sezon sonlarında sunduğumuz kampanyalar içerisinde bütün müşterilerimize uygun fiyat ve sınırsız hizmet adı altında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

Biz her daim sizlerin taşıma sonunda yüzünüze yansıyan tebessüm, güler yüz ve sizlerin memnuniyet duygularınızı görmek için gösterdiğimiz çalışmalar sonucunda bunları görmek mümkündür. Taşıma süreci günümüzde her ne kadar müşterilerimizin korkusu olsa da MİROĞLU NAKLİYAT ile yapılan taşımalarda her zaman memnuniyet ile dolu duygular gösteren müşterilerimiz mevcut olup bu çalışma sonucu sizlerin de bizleri çevrenizde paylaşıp bizim daha geniş bir müşteri kitlesine sahip kılmaktadır.

Bolu Evden Eve Nakliyat MİROĞLU NAKLİYAT ile artık taşınma çok kolay hale gelmiştir, bünyemizde bulunan ekip ve ekipmanlar ile birlikte yaptığımız çalışmalar sonucunda müşterilerimize verdiğimiz hizmet hiç bir zaman kısıtlı olmamakla beraber gerekenin her zaman daha fazlasını vermekteyiz, günümüzde kurumsal firmaların adını kullanan bir çok korsan mevcuttur.

Siz değerli müşterilerimizin bunlara itibar etmemeleri konusunda burada bir kez daha sizleri uyarmak istiyoruz. Peki bir taşıma esnasında sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz nelerdir bizleri tercihleriniz üzerine öncelikle müsait durumunuz var ise sizleri ofisimize davet edip, Sizlere çay kahve ikramımızı sunmakla beraber sizlerin taşınma sürecini sizler ile beraber değerlendirmektir.

Yapılan bu değerlendirme sonucunda sizin ile beraber firmamızın hizmet maddesinden birsi olan eksper hizmetini sizlere sunuyoruz. Verdiğimiz bu hizmet içerisinde sizlerle beraber bulunduğunuz adrese gidip, evinizde bulunan bütün eşyaları göz önünde bulundurup liste olarak kaydediyoruz. Bunun için gerekli malzeme temin edip taşınma sırasında eksiklik olmama adına eksper işlemini bitiriyoruz.

BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT ÖNCESİ AMBALAJ;


Siz değerli müşterilerimize son derece özel ve kaliteli bir ambalaj işlemini gerçekleştiriyoruz, eşya taşıma sektörü için siz değerli müşterilerimizin saygınlığını kazanmak için özel olarak üretilen silikon naylon patpat ve battaniye ile bütün eşyalarınızı gönül rahatlığıyla ambalaj ve paketlemesini yapıyoruz. Müşterilerimiz tercihleri üzerine bütün eşyaları toplamalı olarak ta taşıma işlemlerinizi gerçekleştiriyoruz verdiğimiz bu toplamalı hizmet konuşulan fiyata dahil değildir ayrı bir fiyat belirlenmektedir.

Bolu Evden Eve Nakliye firması MİR OĞLU NAKLİYAT olarak siz değerli müşterilerimize gereken bütün ayrıcalıkları sunuyoruz, istekleri üzerine müşterilerimize eşya sigortalama ve kasko hizmetimizde mevcuttur.

BOLU ASANSÖRLÜ EVDEN EVE NAKLİYAT;


Bolu Asansörlü Nakliyat hizmeti  firmamızda mevcut olup bütün müşterilerimize bu hizmeti vermekteyiz. Asansörle yapılan bütün taşımalarda taşınacak olan hiç bir eşyada zarar görme gibi hiç bir durum söz konusu değildir. Tercih edilen bütün yer ve cepheye kurulması mümkündür. Bu sistem ile yapılmayan tüm taşınmalar sonucu merdivenlerden indirilen eşyalarda bir takım sorunlar oluşabiliyor.

BOLU EVDEN EVE NAKLİYAT MONTAJ ÖNEMİ


Firmamızda bulunan elemanlar dahilinde sizlere mobilya montaj ustamız da mevcut olup evinizde bulunan bütün mobilyaların söküm ve kurulumu sizlere hiç bir şekilde ek ücret talebinde bulunmadan tamamen firmamız tarafından karşılanmaktadır. Verdiğimiz bu hizmet ile dışarıdan mobilya montaj ustasını aramaya son diyoruz. Dediğimiz gibi önceliğimiz sizlerin memnuniyetidir çalışmalarımızı  eşya taşıma sektöründe son derece uzman ve profesyonel olan kadromuzla gerçekleştirmekteyiz. Bu konuda kendi alanımızda özel olarak yetiştirdiğimiz elemanlar ile yapılmaktadır.

Bolu Evden Eve Nakliye firması MİROĞLU NAKLİYAT olarak verdiğimiz bütün hizmetleri son derece titizlik ile vermekteyiz. Yaptığımız bu çalışmalar sonucunda da sizlerin memnun ve gayet keyifli bir taşınma Duygusunu yaşatmaktadır. Verdiğimiz bu duygular sizlerin de bizi çevrenizde bulunan eş dost ve akrabalarınıza tavsiyelerinizi göstermektedir. Bir taşıma firması olarak yapılan temiz ve sıkıntısız bir taşıma sonucu müşterilerin memnuniyet duygusunu kazanmak daha seviyeli bir yere gelmek için yeterlidir. Müşteri  bulur ama memnun kalmayan bir müşteri firma adına çok büyük bir müşteri kaybına neden olduğunu da biliyoruz.

BOLU EVDEN EVE ARAÇLARI

Siz değerli müşterilerimizin hizmetine sunduğumuz araçlarımız özel olarak eşya taşıma sektörü için dizayn edilmiş ve tamamen kapalı çelik Evden Eve kasalardan oluşan araçlardır. Her boyutta bulunan bu araçlar müşterilerimizin eşya durumu ve bütçeye uyumluk sağlamaktadır. Bu ve bunlar gibi daha nice hizmetlerimizden bilgi edinmek için bizleri aramanız yeterli olacaktır.

Bolu'da güvenilir ve kalitenin tek adresi olan MİROĞLU NAKLİYAT ile taşınmak ve bu hizmetleri almak sorunsuz ve memnuniyet duygusu yaşamak için sizlerde randevunuzu bir an önce almayı unutmayınız! sizlerde bu bu müşteri grubumuza dahil etmek için elimizden gelenin en iyisini yapmak için sizlerin hizmetinizdeyiz. Kalitenin, güvenin ve sizlerin için en uygun nakliyat firmasının adresi BOLU MİROĞLU NAKLİYAT

Diğer Hizmetler

Hizmetlerimiz Hakkında Daha Detaylı Bilgi Almak İçin, Hemen Arayın!